Anglický second hand BRUMLA.SK

Online second hand Anglicko udáva trendy 

Drvivá väčšina oblečenia, ktoré v našom second hande nájdete, pochádza z Anglicka. Dôvody sú veľmi jednoduché – lacné oblečenie z Anglicka je hyper moderné a vždy je najprv. Angličania oveľa častejšie ako my obmieňajú svoj šatník a zbavujú sa nepoužívaných kúskov. Second hand z Anglicka je na rozdiel, napríklad, od Švajčiarska medzi českými a slovenskými mamičkami najžiadanejší. Napokon aj my sami Anglicko milujeme už 20 rokov a tiež takéto oblečenie obliekame svojim deťom. Každý týždeň u nás nájdete 15 000 nových kúskov oblečenia z Anglicka. Vyskúšajte nákup oblečenia v našom detskom second hande, zaručujeme, že kvalita je vyššia, ako čakáte.

Vždy aktuálni

Počasie vládne všetkým! U nás reagujeme na zmeny ročného obdobia s predstihom. V zime teda nájdete v našej ponuke zimné bundy, kombinézy, zateplené nohavice a čiapky, v lete potom detské tričká, letné šaty a sukienky, plavky či kraťasy. Celoročne ponúkame tepláky a mikiny, všeobecne detské oblečenie, ktoré nie je sezónne a je možné ho nosiť kedykoľvek. Detské oblečenie sezóny jar/leto nasadzujeme na stránky od konca februára. Sezónu jeseň/zima nájdete v našom online second hande od konca augusta.

Anglický značkový second hand vám zaručuje jedinečnosť – nemusíte sa tak obávať, že prídete na detskú besiedku a rovnaké šatôčky, aké má na sebe vaša princezná, budú mať aj ďalšie dievčatká. Alebo že dorazíte na pracovnú poradu a na tej už bude rovnako oblečená žena.

Značky, ktoré poznáte

Značkové oblečenie za zlomok pôvodnej ceny? Ste na správnej adrese, toto je presne naša doména. V našom online second hande nájdete tie najžiadanejšie značky, ako je napríklad George, Next, H&M a F&F, Zara, Marks and Spencer, , Matalan, Nutmeg a C&A. Tieto značky sú nielen synonymom kvality, ale aj cenovo prijateľnej módy, ktorá je aktuálna a v súlade s najnovšími trendmi. Medzi najvyhľadávanejšie športové značky radíme Adidas, Nike, Umbro, Puma. Naším cieľom je priniesť našim zákazníkom to najlepšie oblečenie z celého sveta.

Garantujeme spokojnosť

Náš anglický second hand kladie dôraz na meniace sa módne trendy. Preto u nás nájdete moderné nohavice, mikiny a svetre, šaty a sukne a mnoho ďalšieho. Žiadne starodávne kúsky v našom sekáči nedržíme, ležiaky u nás nemajú šancu. Vždy robíme všetko pre to, aby sme pre vás od našich dodávateľov oblečenia v Anglicku vybrali tie najlepšie kúsky, ktoré vás potešia. Garantujeme, že značkové oblečenie z anglického second handu sa k vám dostane vo vysokej kvalite a že budete spokojná – napokon 98 % mamičiek nás odporúča. Ich hodnotenie si môžete overiť na Heuréke alebo na Googli. Alebo si pozrite galériu fotiek Brumlaoutfit, ktoré s nami zdieľali zákazníčky. Nájdete v nej stovky spokojných malých zákazníkov v oblečení od nás.