Dámsky second hand BRUMLA.SK

Oblečenie pre mamičky

Náš dámsky second hand nezabúda ani na ženy. Každý týždeň pridávame 1 800 kusov dámskeho oblečenia z Anglicka. Dámy každého veku a všetkých veľkostí u nás nájdu značkové, no lacné dámske oblečenie. Naše second hand oblečenie pochádza od preverených dodávateľov v Anglicku a je veľmi módne a kvalitné.

Dámska kategória

V našej ponuke nájdete všetky kategórie oblečenia, ktoré si predstavíte. Vyberať môžete rôzne dámske blúzky alebo topy a tričká, dámske šaty a sukne, dámske kabáty či dámske nohavice. Špeciálnou kategóriou je športové oblečenie a taktiež pohodlné nočné oblečenie pre váš pokojný spánok. Pokiaľ vás v dámskom oblečenínič nezláka, môžete nakúpiť pre svoje deti v sekcii detský second hand.

Top značky oblečenia

Vieme, že máte rady značkové oblečenie a chceme vám ním robiť radosť. Poctivo teda vyberáme u našich dodávateľov obľúbené anglické a americké značky ako River Island, Zara, Tommy Hilfiger, Hollister, Gant, Atmosphere, Dorothy Perkins a mnoho ďalších.

S nami môžete počítať

Tvrdo pracujeme na tom, aby sme pre vás boli viac ako online sekáč s použitým oblečením. Chceme byť váš partner, na ktorého sa obrátite vždy, keď potrebujete nové a lacné značkové oblečenie alebo si len jednoducho chcete urobiť radosť. Oblečieme vás lacno, moderne a značkovo – či už do práce, na šport alebo pre pohodlie domova. V oblečení od nás zažiarite a nákupom u nás nič neriskujete – napokon nákupy u nás odporúča 98 % zákazníčok, ktoré sa so svojím názorom podelili na Heuréke alebo na Googli. Denne odošleme viac ako 200 balíčkov našim zákazníčkam v Česku a na Slovensku – pokiaľ vám vybrané oblečenie nebude sedieť, môžete ho do 14 dní vrátiť.