Detský second hand BRUMLA.SK

Detský second hand budujeme už 20 rokov

Brumla.sk je najväčší detský second hand na internete. Ponúkame mamičkám lacné detské oblečenie pre deti od narodenia až do 15 rokov. Všetko naše oblečenie je moderné a súčasné, u nás žiadne ležiaky nenájdete. Tovar pochádza od preverených dodávateľov z Anglicka. Len u nás nájdete každý týždeň 15 000 nových úlovkov, ktoré vyriešia rýchlo a lacno obliekanie vašich detí. Brumlu pre vás tvorí 25 nadšencov, ktorí denne pracujú na tom, aby ste nakúpili detské oblečenie rýchlo a výhodne z pohodlia vášho domova.

Zamerané na rodiny

Náš detský secondhand má stabilne v ponuke 50 000 kúskov detského oblečenia a každý týždeň pravidelne pridávame 15 000 nových položiek. Naša ponuka z Anglicka obsahuje oblečenie pre dievčatá, ako sú dievčenské šaty a sukienky, dievčenské džínsy alebo dievčenské kabáty. Nezabúdame ani na oblečenie pre chlapcov, vždy máme v ponuke zastúpené chlapčenské nohavice, chlapčenské bundy, chlapčenské tričká a chlapčenské mikiny. Zrátané a podčiarknuté, u nás máte vždy z čoho vyberať. Navyše za ceny, ktoré váš rodinný rozpočet nezruinujú. Overte si, ako to deťom sekne v našej galérii – zákazníčky tu s nami zdieľajú fotky svojich detí v ich posledných úlovkoch.

Značkové oblečenie kam sa pozriete

Predávame značkové oblečenie, ktoré je oveľa kvalitnejšie ako lacné oblečenie z tržníc. Najčastejšie u nás narazíte na obľúbené značky ako Next, GAP, Disney, Marks&Spencer, Zara, H&M, Adidas, Nike, George a Mothercare. Vašu pozornosť si zaslúži aj outdoorové oblečenie a funkčné či športové oblečenie značiek ako Salomon, Trespass, Columbia, The North Face a ďalšie. 

Bez superhrdinov by to nešlo

Deti svoje obľúbené postavičky milujú a rady nosia oblečenie s týmito motívmi. U dievčat vedie Minnie, Frozen, Tlapková patrola, Prasiatko Pepina a Hello Kitty. Medzi obľúbené chlapčenské motívy patrí predovšetkým oblečenie so Spidermanom, Star Wars a motív hry Minecraft. U väčších detí sa  na špici držia Harry Potter alebo Avengers. Stálicou sú motívy autíčok a dinosaurov.

Na nás sa môžete spoľahnúť

Vaše deti obliekame už 20 rokov a 98 % mamičiek je s nami spokojných. Recenzie si môžete overiť na Heuréke alebo na Googli. Denne odosielame viac ako 200 balíčkov s detským oblečením našim milým zákazníčkam v Česku aj na Slovensku.

Detaily z prevádzky aj príspevky našej komunity aktívne zdieľame na Facebooku a Instagrame. Pridajte sa medzi našich fanúšikov online second handu a nazrite pod pokrievku ako budujeme najväčší detský second hand v Česku a na Slovensku. Zistíte okrem iného, že nezabúdame ani na dámsky second hand.