Detský second hand BRUMLA.SK

Brumla.sk je najväčší detský second hand na internete. Ponúkame mamičkám lacné detské oblečenie pre deti od narodenia až do 15 rokov. Všetko naše oblečenie je moderné a súčasné – pochádza od overených dodávateľov z Anglicka. 

Predávame značkové oblečenie, ktoré je omnoho kvalitnejšie ako lacné oblečenie z tržnice. Najviac sú zastúpené značky NextGAPDisney, Marks&Spencer, Zara, H&M, AdidasNikeGeorge a Mothercare. Vašu pozornost si zaslúži taktiež outdoorové oblečenie a funkčné a športové oblečenie značiek ako Salomon, Alpine pro, Trespass, Dare2be, Columbia a ďalšie. 

Náš detský second hand má stabilne v ponuke 40 000 kúskov detského oblečenia a každý týždeň pravidelne pridávame 15 000 nových položiek. Naša ponuka obsahuje oblečenie pre dievčatká ako sú dievčenské šaty a sukničky, dievčenské rifle alebo dievčenské kabáty. Populárne sú vyslovene dievčenské farby ako ružová či fialová. Medzi obľúbené motívy mladých modeliek patrí Prasiatko Pepa, Hello Kitty alebo oblečenie s Minnie. 

Nezabúdame ani na oblečenie pre chlapcov, vždy máme v ponuke zastúpené nohavice, chlapčenské bundy, chlapčenské tričká a chlapčenské mikiny. Medzi obľúbené chlapčenské motívy patrí predovšetkým oblečenie so Spidermanom a inými superhrdinami. Stálice sú motívy autíčok a dinosaury. 

Vaše deti obliekame už 20 rokov a 98 % mamičiek je s nami spokojných – recenzie zákazníčok si môžete overiť na Heuréke alebo na Google. Denne odosielame 200 balíčkov s detským oblečením našim milým zákazníkom v Čechách a na Slovensku. 

Sme aktívni na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Pridajte sa medzi našich fanúšikov, nech viete viac o tom, ako budujeme najväčší detský second hand v Čechách a na Slovensku.