Second hand online BRUMLA.SK

 

Brumla.sk je už od roku 2004 najväčší online second hand. Ponúkame lacné a značkové oblečenie z Anglicka pre deti a dospelých. Skladom máme cez 20 000 kúskov detského oblečenia – zastúpené sú všetky detské veľkosti, od dojčenských až po teenegerske. Iba u nás nájdete každý týždeň 13 000 nových kúskov – takú ponuku nemá žiaden iný online sekáč. 

Nové oblečenie pridávame na web každý pondelok a štvrtok o 8:00 – príďte včas, oblečenie rýchlo mizne. Náš bazárik oblečenia je najväčší – náš tím tvorí 20 nadšencov, ktorí tvrdo pracujú na tom, aby ste boli spokojní a vaše deti oblečené najkrajšie. 

Lacné detské oblečenie z nášho online second handu vás milo prekvapí svojou kvalitou, značkami, rozmanitosťou a super cenou. Snažíme sa vám ušetriť peniaze aj na poštovnom a ponúkame možnosť rezervácie objednávky. Váš nákup môžete zaplatiť na dobierku alebo bankovým prevodom. 

K doručeniu môžete využiť služby Slovenskej pošty, PPL alebo Zásielkovňu. Urobíme všetko pre to, aby ste mohli svoje oblečenie nosiť čo najskôr. Pokiaľ sa vám second hand nákup nebude páčiť alebo vám nesadne, môžete ho do 14 dní vrátiť späť. Nákupom oblečenia v second hand e-shope nič neriskujete – naše nezávislé a objektívne hodnotenie si môžete overiť na Heuréke alebo na Google. Až 98 % mamičiek nás odporúča svojim kamarátkam, za čo im veľmi pekne ďakujeme. 

Zostaňte s nami v spojení a pridajte sa medzi našich fanúšikov na Facebooku a na Instagrame. Pozrite sa do zákulisia toho, ako tvoríme najväčší online second hand v Čechách a na Slovensku.